De gezelligste vereniging van Rotterdam Oost

SVO pakt de titel in de laatste wedstrijd!

Afgelopen zaterdag speelde ons eerste de laatste competitiewedstrijd uit bij Cabauw.
Met 2 punten voorsprong hadden zij alles zelf in de hand.
Bij winst was men 100% zeker maar ook een gelijk spel kon voldoende zijn mits Schoonhoven dan niet met meer dan 4 doelpunten verschil zou winnen.
Cabauw speelde echter ook nog voor lijfsbehoud dus was het was niet op voorhand een gemakkelijke pot.

Met een bus vol spelers, staf en supporters gingen wij er met goede moed naar toe.
In de eerste helft controleerden wij het spel maar konden niet echt heel gevaarlijk worden.
Einde eerste helft komen wij eigenlijk uit het niets op achterstand.
Echter stond Schoonhoven ook in de eerste helft 1-0 achter dus was er nog niks aan de hand.
Schoonhoven kwam in de tweede helft snel op 1-1 later op 2-1 en waren even heel kort virtueel kampioen.
Dit duurde echter maar 2 minuten, wij waren ook scherp uit de kleedkamer gekomen en na een periode goed spel maakten wij de verdiende 1-1, ook de uiteindelijke eindstand.
Schoonhoven is nog tot 3-1 gekomen maar dat was niet voldoende en zo worden wij twee jaar op rij kampioen, een unieke prestatie.

De trainers pakken in hun eerste seizoen als hoofdtrainer ook gelijk een titel, ook heel speciaal.
Na terugkomst bij S.V. Ommoord was er nog een feestje met BBQ. Nog even nagenieten, het was nog tot laat gezellig.

Namens de leden en het bestuur feliciteren wij de spelers en staf met het behalen van het kampioenschap!

Jacco, Eetcafé Otto Hahn, sponsor S.V. Ommoord 1 met de kampioensschaal in de hand.